Yazın Daha Zayıf Görünmek İçin Neler Yapmalıyım ?

İster yaz , ister kış olduğunuzdan daha zayıf görünmek için bazı giyim noktalarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Şimdi sizler ile paylaşacağımız zayıf görünme yollarını bir yer not almayı unutmayın. 😉

Bedeninizi Bölmelisiniz

Bu sezonun trend olan renk bloklarını, vücudunu net bir şekilde böldüğünüz taktirde olduğunuzdan biraz daha uzun aynı zamanda zayıf görünebilirsiniz. Bu uygulamayı iki farklı şekilde yapabilirsiniz. Birinci alternatif , alt ve üst tarafı birbirleriyle ahenk içinde olan farklı renklerden oluşan bir elbise tercih edebilirsiniz. İkinci alternatif ise yine birbirleriyle ahenk içinde olan farklı renklerdeki parçaları kombinleyebilirsiniz.

Bacaklarınızı Daha Şekilli Gösterin

Bacaklarınız, gözlerinize çelimsiz gibi görünüyorsa, bu durumu olumlu bir görünüme çevirmek elinizde ! Nasıl , mı , hemen söyleyelim. Baldırlarınızın en geniş olan kısmında bitecek şekilde diz altı bir etek tercih ederek bacaklarınızı daha şekilli gösterebilirsiniz. Bir de yüksek topuklu bir ayakkabı giydiniz mi, sütun gibi bacaklara sahip görünebilirsiniz.

Geniş Omuzlara Sahipseniz

Yazın daha zayıf görünmenin diğer bir yolu ise, geniş kenarlı şapkalardan yararlanmaktır. Geniş kenarlı şapka sayesinde omuzunuz daha dar bir görünüme sahip olurken aynı zamanda beliniz de ince görünecektir.

Kusursuz Adımlar Atmak İçin

pembe bant detaylı topuklu ayakkabı oxxo

Ayakkabı seçiminde tercihinizi bantlı ayakkabı modellerinden yana yapıyorsanız, şu nokta dikkat etmenizi öneririz. Bacak boyunuzu bir tık daha olduğundan uzun göstermek için bilekten bağlanan bantlı modelleri değil de, ayağın burun kısmına yakın olanları tercih etmenizi öneririz.

Daha İnce Belle Sahip Olmak İçin

Belinizi daha zayıf ve ince göstermek için kemerden yararlanabilirsiniz. Özellikle kalın kemerler hem kombinize zarif bir şıklık katacaktır, hem de bel kısmında istenmeyen kalınlığı kamufle edecektir.

Boyunuzu Uzun Göstermek İçin

mango tulum modelleri 2022

Zarif ve seksi bir görünüm aynı zamanda boyunuzu uzun göstermek için tulum tercih edebilirsiniz. Daha çekici görünmek için dikey kruvaze yaka aynı zamanda topuklu ayakkabılarınızı örtecek uzunluktaki tulumlara bakabilirsiniz.

Tarzınızı Değiştirin Skinny Giyinin

Bacaklarınız istediğiniz incelikte ama şort giyecek kadar da formda olmadığını mı düşünüyorsunuz. Eğer yanıtınız ” aynen öyle ” ise tarzınızda küçük bir değişiklik yapmanın tam zamanı ! Bacaklarınızı daha seksi bir görünüme kavuşturmak için jean tercih edebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?